Gabinet Art & Psyche

Psychoterapia
A A A

O mnie

 Marta Joanna Szczukiewiczjestem psychoterapeutką, pracuję z dorosłymi, dziećmi i młodzieżą. Ukończyłam szkolenie w Polskim Towarzystwie Psychoanalizy Jungowskiej I i II stopnia oraz liczne szkolenia i kursy w różnych nurtach psychoterapii (integracyjny, ericksonowski, praca z ciałem). Odbyłam staże w szpitalu psychiatrycznym, ośrodku wczesnej interwencji, uczestniczyłam w projekcie zagranicznym tworzenia ośrodka terapeutycznego dla dzieci w Tbilisi (Gruzja).

Współpracuję z organizacjami pozarządowymi w realizacji projektów terapeutycznych, społecznych i edukacyjnych oraz z Pracownią Wspierania Dziecka i Rodzica Kuferek w Warszawie.

Należę do Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, Polskiego Towarzystwa Psychoanalizy Jungowskiej, Polskiego Towarzystwa Terapii przez Sztukę, pracuję w nurcie psychodynamicznym jungowskim -  jestem routerem IAAP - Międzynarodowego Instytutu Psychologii Analitycznej w Zurichu. Swoją pracę poddaję superwizji.

Pracuję przede wszystkim w nurcie analitycznym jednak doceniam i stosuję integracyjne podejście w psychoterapii.

Moje zainteresowania kliniczne dotyczą między innymi konsekwencji przeżytej traumy oraz  kryzysów związanych z przekraczaniem progów rozwojowych: w dzieciństwie, między dzieciństwem a dorosłością i kryzysem połowy życia.

 

 

Zapraszam do kontaktu,

Marta Szczukiewicz

marta@artandpsyche.com.pl
tel.: 600 509 422

I offer therapy and counselling in English

 

 


 

 


zapisz się do newslettera