Gabinet Art & Psyche

Psychoterapia
A A A

Praca z ciałem i coaching

 Pracę z ciałem oraz coaching w Gabinecie Art & Psyche prowadzi:

Magdalena Klimczak- Brewer
 
Z wykształcenia jestem pedagogiem pracy socjalnej i resocjalizacji, byłym wykładowcą pracy socjalnej i gerontologii na Uniwersytecie College Cork w Irlandii, dyplomowanym life coachem Uniwersytetu SWPS w Poznaniu, instruktorem choreoterapii oraz autorką metody BMT- Body Movement Therapy.
Pracuję z klientami indywidualnie prowadząc sesje indywidualne w gabinecie i online oraz grupowo na warsztatach.
 
Prowadzę dwa rodzaje sesji:
 
1. Sesje coachingowe- jest to rozmowa jeden na jeden, gdzie pracujemy z Klientem nad jego życiową lub osobistą trudnością, negatywnymi przekonaniami, wewnętrznymi blokadami.
Coaching to swobodna rozmowa, gdzie poprzez uważne słuchanie i zadawanie odpowiednich pytań dochodzimy do sedna problemu i znajdujemy kreatywne rozwiązania, rozpoznanie, zrozumienie, emocjonalne uwolnienie oraz kreatywne działania.
 
KOSZT: 200 PLN 50 min.
DOSTĘPNE PAKIETY COACHINGOWE
 
2.Sesje Movement Coaching- to moja autorska metody pracy terapeutycznej. Połączenie dwóch narzędzi terapeutycznych: coachingu i terapii tańcem i ruchem. Sesja może mieć zróżnicowany przebieg.
W tej sesji łączymy rozmowę i ruch. Jest to sesja bardziej dynamiczna niż tradycyjny coaching.
Na pewno będzie korzystna dla osób, które lubią ruch i taniec, ale również dla tych, którzy nie mieli wcześniej do czynienia z tego typu pracą terapeutyczną, gdyż niejednokrotnie się przekonałam w swojej praktyce, że czasami zastosowanie nowej jakości w pracy terapeutycznej przynosi niesamowite i zaskakujące efekty.
Zazwyczaj taką sesję rozpoczynamy rozmową, aby poznać problem Klienta, czasami włączam również krótką sesją oddechową lub medytację, aby potem płynnie przejść w ruch i omówić to co się pojawia w ciele, w emocjach, w umyśle.
Innym razem rozpoczynamy sesję od ruchu, rozluźnienia, badania odczuć fizycznych w ciele, ewentualnych napięć, blokad, zamrożonych traum, emocji, objawów psychosomatycznych i omawiamy to co się pojawia u Klienta.
Przebieg sesji jest bardzo indywidualny.
To co jest ogromną zaletą tej metody, to to, że poprzez zastosowanie ruchu dużo szybciej uwalniamy emocje z którymi na poziomie nieświadomym jest nam trudno sobie poradzić.
Ruch je porusza, daje im dostęp i dzięki temu możemy je przenieść do naszej sfery świadomej i się nimi zająć, przeżyć, uwolnić i przetransformować.
Jeśli doświadczasz rożnych objawów somatycznych w ciele to będą sesje dla Ciebie.
 
KOSZT: 250 PLN 60 min.
 
Przyjmuje w Gabinecie w poniedziałki.
Zapisy zarówno przez mail : maglima@wp.pl
jak i telefon 690 569 966


zapisz się do newslettera